_________________

Prohlášení o shodě

Podporuje mojeID

Obchodní podmínky
Pro prodej vybíráme a dovážíme ty nejkvalitnější výrobky. Prodej prostřednictvím našeho internetového obchodu je možný jen na území České republiky.

Závaznost objednávky

Odesláním objednávky zákazník závazně potvrzuje, že si v dohodnutém termínu odebere zboží. Zákazník může zrušit objednávku pouze v případě, že dodavatel není schopen dodat zboží ani v prodlouženém dodacím termínu 21 dnů. V případě, že si zákazník objednané zboží nepřevezme, vyhrazuje si dodavatel právo fakturovat zákazníkovi storno poplatek 150,- Kč vč. DPH pokrývající zbytečně vynaložené náklady na dopravu a manipulaci. Odesláním objednávky se tato stává závaznou!

Objednávku máte možnost stornovat do 24 hodin emailem na adresu objednavky@bezvaplasty.cz

Doručení zboží

 

Doprava u objednávky zboží

v hodnotě nad 1 000 Kč vč. DPH

je zdarma!

 

Zboží zasíláme prostřednictvím přepravní společnosti GEIS v nejbližším možném termínu.
Případnou dobírku vyberou pracovníci této společností proti předanému dokladu.

Obvyklá doba dodání je 2-6 dní. V případě delší dodací lhůty Vás budeme informovat.


Platební podmínky

Spotřebiteli je zboží zasíláno vždy na dobírku. Stálým obchodním partnerům pak dle individuálních smluvních podmínek.

Záruka

Prodejce plně odpovídá za skryté výrobní a materiálové vady ve smyslu ustanovení Občanského/Obchodního zákoníku po dobu 24 měsíců ode dne zakoupení výrobku. Záruka se nevztahuje na vady způsobené neoprávněným zásahem, v důsledku použití zboží k jiným než určeným účelům, nevhodným skladováním, mechanickým poškozením, které není způsobeno opotřebením vzniklým obvyklým užíváním v domácnosti, kdy byl výrobek vystaven nadměrnému zatížení (v rozporu s předpisy, event. doporučením výrobce), živelnými pohromami nebo vyšší mocí.

Podnikatelským subjektům poskytujeme záruční lhůty 24 měsíců.

Reklamace

Reklamace se řídí příslušnými ustanoveními Občanského/Obchodního zákoníku a Zákona na ochranu spotřebitele. Zákazník je povinen při převzetí si zboží řádně prohlédnout a zkontrolovat. Na pozdější reklamace (zřetelné zevní poškození vzniklé např. při přepravě) nebude brán zřetel. V případě oprávněné/prokázané vady zboží, na které se vztahuje záruka, má zákazník právo na jeho bezplatnou výměnu. Záruční opravu - reklamaci zákazník uplatňuje u dodavatele.

Zjistíte-li porušení přepravního obalu (roztržení, rozříznutá lepící páska, naražený roh, promáčknutý bok apod.), odmítněte převzetí zboží od přepravní společnosti nebo do předávacího protokolu vepište „převzato s výhradou“. Je to důležité pro případné další reklamace u dopravce!

V případě, že jste spotřebitel, reklamace bude vyřízena ve 30 denní lhůtě. V případě, že s námi obchodujete na základě obchodního zákoníku, neexistuje zde zákonné určení lhůty, avšak i v tomto případě se snažíme vyřídit reklamaci v co nejkratší době. V případě Vašeho nesouhlasu s vyřízením reklamace, máte možnost obrátit se na Českou obchodní inspekci a vyřešit spor mimosoudní cestou. Zákazník může svůj spor s obchodníkem řešit on-line na tomto odkazu:

https://webgate.ec.europa.eu/odr/main/index.cfm?event=main.home.show&lng=CS

Odstoupení od smlouvy

Spotřebitel, který nakupuje zboží prostřednictvím internetu, má dle ustanovení Občanského zákoníku právo odstoupit od smlouvy do 14 dnů od převzetí plnění. Náklady na vrácení zboží (za dopravu) hradí nakupující. Částku za vrácené zboží převedeme na Váš účet do 14 dnů od fyzického vrácení zboží či doložení data o odeslání na naši adresu.

Ochrana osobních údajů

Provozovatel se zavazuje k tomu, že nebude svěřená osobní data prodávat či poskytovat jakékoli třetí straně bez předchozího souhlasu vlastníka těchto dat, nepoužije ani svěřená osobní data pro komerční nabídku nesouvisející s nabídkou obchodu bez souhlasu vlastníka těchto dat. Na přání zákazníka i bez udání důvodu jeho osobní data vymaže ze své databáze.

Jsme zapojeni do Systému sdruženého plnění EKO-KOM.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.